Služby

Dovoz Vašeho nového vozu

Společnost TopClassCars se od roku 2008 specializuje na dovoz a zprostředkování prodeje nových i ojetých luxusních vozů pocházejících ze států Evropské unie.

 

Objednání vozu do výroby

Rádi plníme zákazníkům jejich přání, a proto objednáváme vozy do výroby se specifikací do posledního detailu, za tu nejlepší cenu na trhu. Na všechny vozy se samozřejmě vztahuje originální tovární záruka výrobce!

 

Zaregistrujeme Váš luxusní nový nebo ojetý vůz

Zajistíme Vám Všechny potřebné dokumenty k registru vozidel a doklady důkladně překontrolujeme. Vyřízené dokumenty Vám zašleme zpět na určenou korespondenční adresu nebo předáme osobně v naší kanceláři.

 

Pojistíme Váš vůz

V oblasti auto pojištění spolupracujeme s renomovanou pojišťovnou Generali, která hradí plně opravu vašeho vozu a zapůjčení náhradního vozu po celou dobu opravy v případě nezaviněné nehody.

 

Zajistíme financování vašeho vozu

Pro zajištění leasingu či úvěru vozu spolupracujeme s renomovanou společností sAutoleasing, GE Money auto a ČSOB leasing. Máme téměř 100% úspěšnost při schvalování úvěru.

 

Servis vozu

Doporučíme pro Váš vůz kvalitní servis u našich ověřených servisních partnerů za velice přijatelné ceny. Také Vám zajistíme pravidelnou servisní prohlídku, přípravu na technickou kontrolu, měření emisí a další služby.

Vozy skladem

57 vozů